Link 4

Pierwszy w Polsce ubezpieczyciel direct Działamy na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jesteśmy pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Podczas, gdy na początku swojej działalności oferowaliśmy jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie nasza oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania, podróży.

Doskonalimy nasze usługi Dostosowaliśmy standardy obsługi Klienta do tych obowiązujących w grupie na całym świecie. 18 stycznia 2010 zmieniliśmy nasz wygląd zewnętrzny: kształt logo i naszą firmową kolorystykę. Zaawansowana technologia zapewnia 24-godzinny dostęp do usług z dowolnego miejsca w kraju.

Dostajemy wyróżnienia i nagrody Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień. Dziękujemy, że jesteście z Nami.

Zapraszamy do współpracy

Pozwól nam zweryfikować zakres Twojego ubezpieczenia i zaproponować kompleksowe rozwiązania zapewniające najkorzystniejszy stosunek jakości usług do ceny.