SALTUS

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach zdrowotnych
SALTUS Ubezpieczenia to marka działająca od 2015 roku, jednakże oparta na zespole ekspertów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeń.
Jako jedyni na rynku oferujemy pakiety zdrowotne, gdzie każdy ubezpieczony – bez względu na wariant ochrony, którym jest objęty – posiada dostęp do tych samych specjalistów oraz badań diagnostycznych i laboratoryjnych, różna jest natomiast liczba przysługujących procedur medycznych – limit ilościowy zastępuje limit jakościowy.
Pakiet VIP dla każdego
Ubezpieczenie zdrowotne SALTUS ZDROWIE, dzięki swojej wyjątkowej i niepowtarzalnej konstrukcji, jest odpowiedzią na różne potrzeby klientów. Oferujemy nowoczesną i kompleksową opiekę medyczną za atrakcyjną składkę.
1400 placówek medycznych w całym kraju
Sieć placówek medycznych, w których można skorzystać z ubezpieczenia SALTUS ZDROWIE liczy przeszło 1400 przychodni w całym kraju. Należą do niej m.in. LUX MED, ENEL-MED, Centrum Damiana, Swissmed.
Kładziemy nacisk na kontraktowanie renomowanych placówek, w których pracuje najlepsza kadra specjalistów i dostępne są rzadkie, wysokospecjalistyczne badania.
Wszystkie usługi dostępne są pod jednym numerem telefonu Centrum Umawiania Wizyt.  Nasi konsultanci są gwarancją najwyższej jakości obsługi.
Naszą ofertę kierujemy do klientów wyłącznie za pośrednictwem sieci zewnętrznych –brokerskich i agencyjnych, którym zapewniamy profesjonalne wsparcie szkoleniowe.

Zapraszamy do współpracy

Pozwól nam zweryfikować zakres Twojego ubezpieczenia i zaproponować kompleksowe rozwiązania zapewniające najkorzystniejszy stosunek jakości usług do ceny.